PRODUKTY


OPROGRAMOWANIE

SMALL BUSINESS
Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.


PROBENZ
To program komputerowy do obsługi stacji paliw z możliwością obsługi dystrybutorów. Program powstał w 1994 r. i cały czas do dnia dzisiejszego jest rozwijany we współpracy i zgodnie z zapotrzebowaniem stacji paliw. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, które pomagają znacznie przyspieszyć obsługę klienta. Probenz współpracuje z popularnymi na rynku drukarkami fiskalnymi opartymi na protokole Posnet, zarówno "starej" jak i "nowej" homologacji. Program pozwala na łatwe i szybkie wystawianie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży. Program posiada bardzo przydatną funkcję, a mianowicie w każdym miejscu w programie: czy podczas przyjmowania dostawy, wykonywania różnych zestawień, czy sprzedaży towarów: mamy stałą informację o stanie dystrybutorów (który z nich jest w trakcie nalewu, a który zakończył tankowanie). Program łatwo pozwala zakończyć dzień pracy, wykonując stosowne dokumenty rozliczeń, połączone z kontrolą stanu liczników dystrybutorów i raportów dobowych.


MCSPAL
To informatyczny system kasowo-zarządzający dla stacji paliw. Zbudowany na zasadzie modułów - MCKA, MCZA, MCAD, MCAU. System McSpal jest stabilny i niezawodny – praktycznie brak awarii baz danych. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi Novitus, Emar, Torell, Posnet, Elzab. System posiada narzędzia do diagnozowania poprawności zapisu transakcji. Każda transakcja magazynowa, sprzedaży, kasowa jest weryfikowana pod względem poprawności zapisu tuż po zatwierdzeniu przez obsługę. Obsługa jest natychmiastowo informowana o ewentualnych problemach z zapisem transakcji i proszona o powiadomienie serwisu. Dodatkowo użytkownik otrzymuje narzędzie diagnozowania poprawności zapisu transakcji w zadanym okresie. Może wykorzystać to narzędzie do szybkiego wartościowego sprawdzenia poprawności transakcji, jak i do dokładnej analizy poprawności transakcji na poszczególnych pozycjach magazynowych.

KASY FISKALNE

Posnet ERGO
Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.


Posnet REVO
Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.






Novitus SENTO E
Zastosowanie: małe i średnie placówki handlowe. 7000 kodów PLU, 42 grupy towarowe, 7 stawek VAT, 16 kasjerów, alfanumeryczny wyświetlacz, rozliczanie opakowań zwrotnych. Mechanizm drukujący Fujitsu FTP628. Kasa ma wbudowane 2 x RS232, 1 x USB host, 1 x USB klient. Wbudowana bateria. Papier termiczny 1x57mm. Wymiary: 299x100x212mm. W standardzie bez szuflady.






Novitus NANO E
Zastosowanie: małe i mobilne punkty handlowe, gastronimiczne i usługowe. 3000 kodów PLU, 42 grupy towarowe, 7 stawek VAT, 8 kasjerów, alfanumeryczny wyświetlacz, rozliczanie opakowań zwrotnych. Mechanizm drukujący Fujitsu FTP628. Kasa ma wbudowany 1 port RS232 i 1 port USB. Wbudowana bateria. Papier termiczny 57mm. Wymiary: 94x58x229mm. W standardzie bez szuflady.






Novitus MAŁA PLUS
Zastosowanie: małe i średnie placówki handlowe. 3000 kodów PLU, 42 grupy towarowe, 7 stawek VAT, 8 kasjerów, alfanumeryczny wyświetlacz, rozliczanie opakowań zwrotnych. Mechanizm drukujący Fujitsu FTP628. Kasa ma wbudowane 2 porty RS232 i współpracuje z: komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem EFT i szufladą. Wbudowana bateria. Papier termiczny 2x28mm. Wymiary: 194x105x215mm. W standardzie bez szuflady.






Novitus MAŁA PLUS E
Zastosowanie: małe i średnie placówki handlowe. 3000 kodów PLU, 42 grupy towarowe, 7 stawek VAT, 8 kasjerów, alfanumeryczny wyświetlacz, rozliczanie opakowań zwrotnych. Mechanizm drukujący Fujitsu FTP628. Kasa ma wbudowane 2 porty RS232 i współpracuje z: komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem EFT i szufladą. Wbudowana bateria. Papier termiczny 57mm. Wymiary: 194x105x215mm. W standardzie bez szuflady.






Novitus SOLEO PLUS
Zastosowanie: małe, średnie i duże placówki handlowe. 12000 kodów PLU, 64 grupy towarowe, 20 kasjerów, alfanumeryczny wyświetlacz, rozliczanie opakowań zwrotnych. Mechanizm drukujący Fujitsu FTP628. Kasa ma wbudowanych 5 portów RS232 i port USB. Współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem EFT i szufladą. Wbudowana bateria. Papier termiczny 57mm. Wymiary: 300x120x300mm. W standardzie bez szuflady.






Novitus SOLEO PLUS E
Zastosowanie: małe, średnie i duże placówki handlowe. 12000 kodów PLU, 64 grupy towarowe, 20 kasjerów + 15 sprzedawców, alfanumeryczny wyświetlacz, rozliczanie opakowań zwrotnych. Mechanizm drukujący Fujitsu FTP628. Kasa ma wbudowanych 5 portów RS232 i port USB. Współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem EFT i szufladą. Wbudowana bateria. Papier termiczny 57mm. Wymiary: 300x120x300mm. W standardzie bez szuflady.






Novitus PS4000 E
Kasa fiskalna PS4000E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS4000E są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS4000E powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku. Zastosowanie: duże placówki handlowe. 60000 kodów PLU, 64 grupy towarowe, 7 stawek VAT, 50 kasjerów, 64 opakowania zwrotne. Mechanizm drukujący Citizen LT286. Kasa ma wbudowane 3 porty RS232, 1 port PS2 i port ethernet. Papier termiczny 57mm. Wymiary: 330x159x326mm. W standardzie bez szuflady.






Posnet Bingo HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.






Posnet MOBILE HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Jest to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej. Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.





DRUKARKI FISKALNE

Posnet TEMO HS EJ
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.


Posnet THERMAL XL
Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych! Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów. Posnet Thermal XL występuje w czterech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD, podwieszanym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.






Posnet Thermal 5V USB LCD
Udoskonalona konstrukcyjnie POSNET THERMAL 5V USB to kontynuacja linii najpopularniejszych w naszym kraju drukarek fiskalnych Posnet Thermal 5V. Urządzenie przystosowane jest do długotrwałej i bezawaryjnej pracy, w punktach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe itd.). Drukarka POSNET THERMAL 5V USB, wyposażona w porty USB, zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym Posnet, a przy pomocy zewnętrznego modułu bluetooth RSBT2 możliwa jest również komunikacja bezprzewodowa. Wszystkie złącza POSNET THERMAL 5V USB umiejscowione są w spodzie urządzenia, co zabezpiecza przed ryzykiem wypięcia lub wyszarpnięcia kabli w czasie pracy. Ze względu na niewielkie gabaryty, oraz ergonomiczny kształt, drukarki POSNET THERMAL 5V USB znajdują zastosowanie w większości instalacji kasowych, pozwalając na lepsze wykorzystanie przestrzeni w miejscu sprzedaży.


Posnet HS EJ
POSNET THERMAL HS EJ to drukarka fiskalna, której konstrukcja została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są w nim na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD. POSNET THERMAL HS EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację). Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną ilość razy (po raporcie dobowym).




Novitus DELIO PRIME E
Cechy wyróżniające: - nowoczesne, atrakcyjne wzornictwo - rejestracja kopii wydruków na nośniku elektronicznym (specjalna karta NovitusSD) - wyjątkowo szybkie wydruki (26 lini tekstu/s. ok. 11 cm/s.) - szerokość papieru 57 mm - rolka papieru długości do 60 metrów - mechanizm drukujący dostosowany do wysokich obciążeń - duży, czteroliniowy, niebieski wyświetlacz dla klienta - wyświetlanie nazw, cen i wartości sprzedawanych towarów wraz z sumą do zapłaty - złącze USB oraz trzy złącza RS232 - funkcja udostępniania portów innym urządzeniom oraz aplikacjom - wielowalutowość - możliwość ustawienia waluty głównej - wydruk faktur VAT na własnym mechanizmie drukującym



CCTV

KAMERY KOMPAKTOWE
To gama kamer, które można umieścić w dowolnym miejscu i obudowie.
Modele:
NVC-BC5404C-2, NVC-BC5404C-3, EC-CL105C-1, C10CH-6X, C10CH-7X, CC3651H-2X, CC3701H-2X, CCC1380H-6X, EQ-350HQ/P, EQ-350HQA/P, NVC-HDN5602C-3, NVC-HDN5602C-2, NVC-GDN5801C-2, NVC-GDN5801C-3, NVC-BDN5404C-2, NVC-BDN5404C-3, C10DN-6X, C10DN-7X, EQ-300E/P, EQ-300EA/P.




KAMERY KOPUŁKOWE
Pełna gama kamer w obudowach bez możliwości regulacji obiektywu.
Modele:
NVC-HB200D, NVC-SC210D/B, NVC-SC210D/W, NVC-HC200D/B, NVC-HC210D/B
NVC-HC210D/W, NVC-HC220DVF, NVC-GDN2211D/B, NVC-GDN2211D/W, NVC-SDN210D/B
NVC-SDN210D/W, NVC-HDN230D/B, NVC-HDN230D, NVC-BC2403D-white-II, NVC-BC2403D/IR-white-II, NVC-BC2404D-white-II, EC-DP100C-1W, ED 300 E/P-B, ED-300A



OBIEKTYWY
Pełna gama obiektywów.
Modele:
YV2.2x1.4A-SA2, YV2.8x2.8LA-SA2(L) , YV10x5B-SA2(L), NVL-2812D/IR-II, NVL-358D/IRA, NVL-550D/IR, YV2.7x2.9LR4D-SA2(L), YV5x2.7R4B-SA2(L), YV10x5R4A-SA2(L)





REJESTRATORY CYFROWE
Pełna gama rejestratorów cyfrowych.
Modele:
NDR-BA2208, NDR-BA2416, NDR-BA4104, NDR-BA4416, NDR-EA2104, NDR-EA2208, NDR-EA2416, NDR-EA3108, NDR-EA3216, NDR-EA4208, NDR-EA4416, ER-401, ER-421, ER-811, ER-821, ER-1611




Strzałka do góry